KONST / Litografier / Färglitografi 14332015

nr 1433 2015

Else-Maj Johansson

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, "Lofoten". Signerad, numrerad 263/290, daterad -84. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Bildmått: 42x48 cm, yttermått inklusive ram: 62x67 cm

Else-Maj Johansson, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:43:41

11/11 23:36:27 1      300 kr
18/11 10:21:19 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 nov

Else-Maj Johansson

Läs mer om Else-Maj Johansson